Lasīšanai: 1 minūte

Parādu piedziņa

J
jautā:
18. martā, 2018
iveta

Ko darīt, ja ir saņemts paziņojums par pienākumu izpildīt nolēmumu līdz mēneša 28. datumam, bet konts jau ir bloķēts 16. datumā? Es pat gribēdama nevaru labprātīgi veikt samaksu.

A
atbild:
03. maijā, 2018
Laura Studente
LV portālam

Jums jāvēršas pie tiesu izpildītāja, kas veic parādu piedziņu. Tiesu izpildītājs sniegs konsultāciju, kā rīkoties šajā situācijā.