Lasīšanai: 1 minūte

Par kredīta atteikumu jāvēršas bankā

J
jautā:
05. decembrī, 2017
Regīna

Labdien! Ar ģimeni vēlamies celt dzīvojamo māju, bet banka atteica kredītu, jo vienā īpašumā nedrīkstot būt divas dzīvojamās mājas. Lūdzu palīdziet saprast, kāpēc uz viena zemesgabala (vienā īpašumā) nedrīkst būt (celt, būvēt) divas dzīvojamās mājas?

A
atbild:
19. decembrī, 2017
Una Medne
juriste

Latvijas Republikas tiesiskajā regulējumā nepastāv  noteikums, ka uz viena zemes gabala nedrīkst būt vairākas dzīvojamās ēkas.

Jums var ieteikt situāciju detalizētāk pārrunāt ar banku, kura Jums atteica aizdevumu, un iegūt pamatojumu šādam bankas viedoklim.

Šāds arguments vairāk varētu būt saistīts ar bankas kredītpolitiku.