Lasīšanai: 1 minūte

Aizdevuma nosacījumus izvirza kredītiestāde

J
jautā:
19. novembrī, 2017
Gita

Labdien! Sakiet, lūdzu, ja bērni grib pirkt māju, bet es dodu savu zemesgrāmatu kā ķīlu, kā galvotājs, kas vēl ir nepieciešams? Vai, naudu aizņemoties bankā vai krājsabiedrībā, ir nepieciešama galvojuma summa un cik, ja ņem, augstākais, 50 000 eiro? Paldies!

A
atbild:
28. novembrī, 2017
Una Medne
juriste

Par dokumentiem un informāciju, kas no Jums nepieciešama, formējot aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu, vislabāk Jums varēs paskaidrot kredītiestāde vai krājsabiedrība, kurā Jūsu bērni grib formēt aizdevumu. Pirms izvēlēties sev izdevīgāko, noteikti salīdziniet aizdevuma nosacījumus gan kredītiestādēm, gan krājsabiedrībām. Proti, vērsieties vairākās bankās un krājsabiedrībās, lūdzot sagatavot Jums piedāvājumu un izskaidrot tajā visu, kas Jums šķiet nesaprotams.