Lasīšanai: 1 minūte

Jāvēršas pie telefona tīkla operatora

J
jautā:
05. decembrī, 2016
Olga

Sveiki, mani interesē tāds gadījums, ja man nāk SMS uz telefonu, mani aizvaino, apsaukā sveša sieviete, raksta gandrīz nepārtraukti, naktī, no rīta, pa dienu. Nevaru vairs to izturēt, jo viņai nav nekādas tiesības uz to. Mainīt numuru es negribu, jo dēļ tādas vienas netaisos to darīt. Vai varu ar visām SMS iet uz policiju?

A
atbild:
06. decembrī, 2016
Elīna Gulbe
LV portāls
Valsts policija
Sigita Pildava, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Valsts policijas pārstāve Sigita Pildava norāda, ka katrs šāds gadījums jāskata individuāli un vispārīgas konkrētas atbildes nav. Viņa skaidro, ka no situācijas apraksta noprotams, ka tas neizskatās pēc policijā risināma jautājuma: “Tomēr šajā gadījumā, šķiet, varētu ieteikt vērsties pie telefona operatora un izvērtēt operatora vai tālruņa iespējas bloķēt kādu konkrētu sūtītāju.”