Krāmu tirgus notiks no plkst. 10.00 līdz 14.00, un tajā daugavpilieši un pilsētas viesi varēs izbaudīt īpašo cietokšņa atmosfēru, kā arī atrast un iegādāties dažādas interesantas lietas – suvenīrus, traukus, grāmatas, rotas, skaņu plates, rotaļlietas, nozīmītes, monētas, sadzīves priekšmetus, mūzikas instrumentus un daudz ko citu.
Dalībai aicināts pieteikties ikviens, kurš vēlas dalīties ar saviem stāstiem un mantām, piedaloties aizraujošā tirgošanās pasākumā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi.
Pieteikšanās un papildu informācija pieejama katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00, rakstot uz e-pastu cietoksnis@daugavpils.lv vai zvanot pa tālruni +371 65424043, +371 28686331.
Pieteikšanās kārtība Krāmu tirgum Daugavpils cietoksnī pieejama šeit.
Organizatori patur tiesības pasākumu atcelt vai pārcelt, ja pieteikušies mazāk nekā 15 tirgotāji vai tiek prognozēti nelabvēlīgi laika apstākļi.