DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Notikusi Vidzemes Augstskolas tūrisma studentu integrētā apvidus prakse Valmieras novadā 

Publicitātes foto

No 3. līdz 9. jūnijam Valmieras novada Tūrisma pārvalde sadarbībā ar septiņiem Vidzemes Augstskolas programmas “Tūrisma organizācija un vadība” studentiem un pasniedzēju Ilgvaru Ābolu realizēja ikgadējo integrēto apvidus praksi. Šīs prakses laikā apsekotas vairākas novada dabas takas un tūrisma objekti, veicot to uzlabošanu un sakopšanu. 

Prakses gaitā atjaunots Gaujas dabas takas marķējums Strenčos un veikta takas sakopšana. Turpinot darbus, nokrāsots Briedes tilts Zaļā dzelzceļa “Ainaži–Smiltene” maršrutā, kā arī veikta šī maršruta posmu attīrīšana no kritušajiem kokiem. Kopā ar dabas ekspertu un takas veidotāju Daini Ozolu organizēta sakopšanas talka Jēču dzirnavu takā, kas ir viena no vecākajām dabas takām Latvijā. 

Papildus uzstādīts marķējums jaunizveidotajā veselības takā Zilākalnā. Šī 3,5 km garā apļveida taka atrodas Zilākalna teritorijā un piedāvā apmeklētājiem iespēju baudīt dabas skaistumu un veselīgas pastaigas iespējas. 

Prakses laikā studentiem bija iespēja apmeklēt arī Dauģēnu dabas taku un Skaņākalna Dabas parku, kā arī iepazīties ar aktīvā tūrisma iespējām, dodoties laivu braucienā maršrutā Strenči–Valmiera. 

Plašāku informāciju par dabas un aktīvā tūrisma iespējām atradīsiet visit.valmiera.lv. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI