DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
1
1

Vidusskolēniem pieejami LU ekspertu padomi angļu valodas eksāmenam 

Publicitātes attēls

Turpinoties intensīvajam vidusskolas eksāmenu laikam, Latvijas Universitāte (LU) piedāvā kārtējo lekcijas ierakstu no pasākuma “Padomi eksāmeniem”. Padomus par to, kā nokārtot tuvojošos angļu valodas pārbaudes darbu, sniedz LU asociētā profesore Vita Kalnbērziņa.  

LU asociētās profesores, LU Anglistikas nodaļas pētnieces Vitas Kalnbērziņas lekcijā doti vērtīgi padomi par to, kas vidusskolēniem jāņem vērā, gatavojoties centralizētajam eksāmenam angļu valodā, kāda ir pārbaudes darba struktūra un nolūki, kā arī kas tiek sagaidīts eksāmena uzdevumos: IERAKSTS ŠEIT. 

Ikgadējais pasākums “Padomi eksāmeniem” šogad notika 8. maijā LU Akadēmiskajā centrā, Zinātņu mājā. Līdzīgas lekcijas no pasākuma norises LU sociālo tīklu kontos un portālā www.lu.lv būs pieejamas vēl arī pirms citu gaidāmo eksāmenu matemātikā, bioloģijā un vēsturē norises. 

LU vidusskolēniem vēl panākumus nozīmīgo pārbaudes darbu kārtošanā un gaidīs vidusskolu absolventus uzņemšanā studijās. Tā šogad norisināsies no 16. līdz 22. jūlijam. Vairāk par LU studiju programmām un uzņemšanu lasāms LU portālā. 

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI