DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

LU vidusskolēniem piedāvā lekciju par sagatavošanos ķīmijas eksāmenam

FOTO: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas departaments.

Lai vidusskolēniem palīdzētu sagatavoties ķīmijas eksāmena kārtošanai, Latvijas Universitāte (LU) piedāvā LU asociētā profesora Jāņa Švirksta lekcijas videoierakstu no ikgadējā pasākuma “Padomi eksāmeniem”.

LU asociētā profesora, LU Neorganiskās ķīmijas un darba aizsardzības katedras vadītāja, studiju programmas “Ķīmija” programmas direktora Jāņa Švirksta lekcijā vidusskolēniem doti padomi, kā vairot savu pārliecību un gaidāmajā eksāmenā ķīmijā sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus: IERAKSTS ŠEIT.

Lekcija notika 8. maijā, LU pasākumā vidusskolēniem “Padomi eksāmeniem”. Līdzīgas lekcijas no pasākuma norises LU sociālo tīklu kontos un portālā www.lu.lv būs pieejamas arī pirms citu gaidāmo eksāmenu angļu valodā, matemātikā, bioloģijā, fizikā un vēsturē norises.

LU vidusskolēniem vēl panākumus nozīmīgo pārbaudes darbu kārtošanā un gaidīs vidusskolu absolventus uzņemšanā studijās. Tā šogad norisināsies no 16. līdz 22. jūlijam. Vairāk par LU studiju programmām un uzņemšanu lasāms LU portālā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI