DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

No 21. maija būs izmaiņas 30., 37., 41. un 54. autobusa maršrutā

Turpinoties remontdarbiem Slokas ielā, posmā no Jūrmalas gatves līdz Baldones ielai, no 21. maija tiks veiktas izmaiņas 30., 37., 41. un 54. autobusa maršrutā kustības virzienā no Daugavgrīvas, Imantas un Voleriem. Virzienā uz Daugavgrīvu, Imantu un Voleriem autobusi atsāks kursēt pamatmaršrutā.

30. maršruta autobusi virzienā uz Centrālo staciju kursēs pa maršrutu līdz Dzirciema ielai, tālāk pa Dzirciema ielu, Vīlipa ielu, Melnsila ielu, Kapseļu ielu, Baložu ielu, Kalnciema ielu, K. Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

Autobusi neapstāsies pieturvietās "Botāniskais dārzs" (autobusu pieturvieta Jūrmalas gatvē), "Baldones iela" un "Mārtiņa iela", bet apvedceļā apstāties pieturvietās "Botāniskais dārzs" (Dzirciema ielā), "Kuldīgas iela", "Melnsila iela” un "Kapseļu iela".

37., 41. maršruta autobusi virzienā uz Esplanādi kursēs pa maršrutu līdz Jūrmalas gatvei, tālāk pa Jūrmalas gatvi, Dzirciema ielu, Vīlipa ielu, Melnsila ielu, Kapseļu ielu, Baložu ielu, Kalnciema ielu, K. Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

Autobusi neapstāsies pieturvietā "Botāniskais dārzs / Rīgas Stradiņa universitāte" (tramvaja pieturvieta Jūrmalas gatvē) un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāties pieturvietās "Botāniskais dārzs" (Dzirciema ielā), "Kuldīgas iela", "Melnsila iela" un "Kapseļu iela".

54. maršruta autobusi virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Dzirciema ielai, tālāk pa Dzirciema ielu, Vīlipa ielu, Melnsila ielu, Kapseļu ielu, Baložu ielu, Kalnciema ielu, Slokas ielu un tālāk pa maršrutu.

Autobuss neapstāsies pieturvietās "Botāniskais dārzs" (autobusu pieturvieta Jūrmalas gatvē), "Baldones iela" un "Mārtiņa iela", bet apvedceļā apstāties pieturvietās "Botāniskais dārzs" (Dzirciema ielā), "Kuldīgas iela", "Melnsila iela" un "Kapseļu iela".

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “x”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI