DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: E-pakalpojumi

Jaunums! “Latvijas Vēstnesī” publicētās priekšvēlēšanu programmas var arī klausīties

Tuvojas Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kas notiks šā gada 8. jūnijā. Lai paplašinātu informācijas pieejamību, “Latvijas Vēstnesī” pirmo reizi priekšvēlēšanu programmas un ziņas par kandidātiem publicētas audioformātā. Lasi vai klausies – to izvēlies tu!

Oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” (vestnesis.lv) 20. maija laidienā Nr. 96 publicēta Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija – 16 oficiālās publikācijas. Tajās pieejama informācija par 2024. gada 8. jūnija Eiropas Parlamenta vēlēšanām – politisko partiju priekšvēlēšanu programmas, deputātu kandidātu saraksti un ziņas par kandidātiem: https://www.vestnesis.lv/ta/iestades/centrala-velesanu-komisija/informacija?laidiens_id=16259.

CVK šo informāciju publicē “Latvijas Vēstnesī”, jo to nosaka Eiropas Parlamenta vēlēšanu likuma 16. panta 3. punkts.

Kādas ziņas par  deputātu kandidātiem ir jāpublisko? Ieskatam:

  • valodu prasmes;
  • izglītība;
  • dzimšanas gads;
  • ieņemamā amata vieta;
  • darbavieta.

Tematiskie ieraksti par šā gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām “Latvijas Vēstneša” un LV portāla sociālo mediju kontos (X, Facebook, Threads) ir atrodami, izmantojot tēmturi #EPvēlēšanas2024.

“Latvijas Vēstnesis” ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma — vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI