DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. maijā, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Forumā diskutēs par vienotas skolas ieviešanas pieredzi un izaicinājumiem Rīgā 

Piektdien, 17. maijā, plkst. 11.00. Rīgas Valsts Klasiskajā ģimnāzijā, Purvciema ielā 38, norisināsies Rīgas pašvaldības organizēts forums galvaspilsētas skolu pārstāvjiem “Vienotas skolas ieviešanas pieredze un izaicinājumi skolēniem, vecākiem un skolai”. 

Forumu atklās Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas direktors Romans Alijevs, Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta (IKSD) p.i. Ivars Balamovskis un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina.  

Pasākumā par vienotas skolas ieviešanas pieredzi un atbalsta nodrošinājumu skolām pastāstīs Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta pārstāvji, ar vienotas skolas ieviešanu Rīgas pašvaldības skolās 2023./2024. mācību gadā iepazīstinās Anita Pēterkopa, IKSD Izglītības pārvaldes Vispārējas izglītības skolu nodaļas vadītāja un Inga Draveniece, Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centra direktora p.i. 

Savukārt par vienotas skolas ideju īstenošanu pirmsskolā un pēctecības nodrošināšanu pastāstīs Jana Buboviča, Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestādes konsultatīvā centra vadītāja un Inguna Stikāne, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Mārdega” konsultatīvā centra vadītāja. Tāpat pasākumā iepazīstinās ar EDURIO aptaujas “Rīgas 1. un 4. klašu skolēnu vecāku aptauju par Vienotas skolas ieviešanu” rezultātiem.  

Foruma otrajā daļā paredzētas domnīcas skolu pārstāvjiem “Vienotas skolas ieviešanas pieredze un turpmākie rīcības soļi”. Trešajā daļā domnīcu dalībnieki dalīsies īsos ziņojumos par gūtajām atziņām, idejām domnīcās, ko paņems līdzi ieviešanai un pilnveidošanai skolās. Paredzētas diskusijas un rekomendācijas no IKSD 2024./ 2025. mācību gadam, kuras sniegs IKSD Izglītības pārvaldes priekšnieka p.i. Lāsma Lancmane.   

Pasākumā aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji. 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI