DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas dome un Bērnu slimnīcas fonds parakstīs sadarbības memorandu

Lai mazinātu Krievijas pilna mēroga uzbrukuma radīto negatīvo ietekmi uz ukraiņu bērniem, ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 10.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis un Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa parakstīs memorandu par psiholoģiskā atbalsta nometņu rīkošanu karā cietušās valsts bērniem. 

Pasākumā laipni aicinām piedalīties mediju pārstāvjus. Memoranda parakstīšana notiks Bērnu slimnīcas fonda Vecāku mājā, Vienības gatvē 45. 

Sadarbības memoranda mērķis ir organizēt psiholoģiskā atbalsta nometnes Rīgā bērniem, kuri šobrīd atrodas Ukrainā un kuriem ir nepieciešams atbalsts veselības uzlabošanā. Memorands paredz finansiāla atbalsta nodrošinājumu nometņu organizēšanai un ceļa izdevumu segšanai bērnu dalībai nometnēs, kā arī sadarbību ar Ukrainas lielāko bērnu slimnīcu “Okhmatdyt”. 

Rīgas pašvaldība kopš 2022. gada 24. februāra, kad sākās Krievijas pilna apmēra iebrukums Ukrainā, sniegusi nepārtrauktu un apjomīgu atbalstu Ukrainai tās cīņā pret iebrucējiem, kā arī turpina sniegt atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri ieradušies Rīgā, lai rastu patvērumu.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI