DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

“Sargs.lv” rīkos publisko sarunu “Kādus šķēršļus plānots izvietot uz austrumu robežas un cik efektīvi tie var kavēt pretinieku?” 

Ceturtdien, 18. aprīlī, pulksten 14.00 aizsardzības nozares ziņu portāls “Sargs.lv” rīkos tiešsaistes publisko sarunu “Kādus šķēršļus plānots izvietot uz austrumu robežas un cik efektīvi tie var kavēt pretinieku?”. 

Sarunā piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba Operatīvās plānošanas departamenta priekšnieka vietnieks pulkvedis Guntars Strazdītis, savukārt sarunu vadīs “Sargs.lv” redaktors Kārlis Roķis. 

Sarunas gaitā plānots ieskicēt, kāda veida šķēršļus un kādās kombinācijās plānots veidot uz Latvijas austrumu robežas, lai efektīvi atturētu, apturētu un vajadzības gadījumā arī iznīcinātu pretinieku.  

Portāls “Sargs.lv” aicina sabiedrību, īpaši pierobežas iedzīvotājus, sekot līdzi sarunai un tajā aktīvi iesaistīties, iesūtot savus jautājumus pulkvedim G. Strazdītim  pirms diskusijas uz e-pasta adresi sargs@mod.gov.lv vai kā ziņojumus portāla “Sargs.lv” “Facebook” kontā, vai rakstot tos komentāru sadaļā zem diskusijas tiešraides.  

Tiešsaistes publiskā saruna “Kādus šķēršļus plānots izvietot uz austrumu robežas un cik efektīvi tie var kavēt pretinieku?” būs skatāma “Latvijas armija” un “Sargs.lv” sociālā tīkla “Facebook” lapās un video straumēšanas vietnes “YouTube” kanālos. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI