DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aizvadītas Valsts robežsardzes 2024.gada čempionāta peldēšanas sacensības

Publicitātes foto

12.aprīlī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centrā aizvadītas Valsts robežsardzes 2024.gada čempionāta peldēšanas sacensības.

Dalībnieki bija ieradušies no Valsts robežsardzes teritoriālajām pārvaldēm un Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldes, kā arī bija pārstāvēta Valsts robežsardzes koledža. Dalībnieki sacentās četrās kategorijās – vīriešu, sieviešu, vīriešu un sieviešu – veterānu. 

Ņemot par pamatu labākos rezultātus tika noteikti individuālie uzvarētāji četrās kategorijās.

Individuāli vīriešu kategorijā 1.vietu ieguva Marians Žukovs (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietu - Aleksejs Suhorukovs (VRS Rīgas pārvalde) un 3.vietu - Pāvels Goranskis (VRS Kriminālizmeklēšanas pārvalde).

Individuāli vīriešu – veterānu kategorijā uzvarēja Marians Žukovs (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietu ieguva Pēteris Zaķis (VRS Ventspils pārvalde) un 3.vietu - Juris Krūmiņš (VRS Ventspils pārvalde).

Individuāli sieviešu kategorijā 1.vietu izcīnīja Nadežda Motivāne (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Olga Prokopkina (VRS Aviācijas un speciālo operāciju pārvalde) un 3.vietu - Ilze Vītoliņa (VRS Rīgas pārvalde).

Individuāli sieviešu (36 gadi un vecākas) kategorijā 1.vietā ierindojās Jeļizaveta Puzāne (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietā - Jūlija Sprūdža (VRS Ventspils pārvalde) un 3.vietā - Nataļja Arcihovska (VRS Ludzas pārvalde).

Komandu vērtējumā ieskaitīja trīs labākos rezultātus no vīriešu kategorijas, vienu labāko no vīriešu – veterānu un sieviešu kategorijām.

Sacensībās 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu -  VRS Ludzas pārvaldes komanda un 3.vietu - VRS Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldes komanda.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI