DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

11 valsts ceļu posmos sākušies būvdarbi un jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem 

11 valsts autoceļu posmos jau ir sākušie būvdarbi, seši no tiem ir uz reģionālajiem autoceļiem, divi – uz vietējiem, kā arī darbi notiek uz trim tiltiem. Aicinām rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un plānot papildu laiku ceļam. 

Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu dēļ uz valsts reģionālajiem autoceļiem: 

  • autoceļa Ventspils–Kolka (P124) posmā no Ventspils līdz Liepenei trīs luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 35 minūtes; 
  • autoceļa Skrunda–Aizpute (P117) posmā aiz Kazdangas viens reversās kustības posms, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 30 minūtes; 
  • satiksmei ir slēgts tilts pār Vēdzeles upi uz reģionālā  autoceļa Tukums–Kuldīga (P121). Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Aizstrauši–Starpiņas (V1478) un Kandava–Saldus (P109), tam jāplāno 20 minūtes ceļā; 
  • autoceļa Smiltene–Valka (P24) posmā no Smiltenes līdz autoceļam Blome–Birzuļi–Palsmane (V243) trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 15 minūtes.  

Plānojot braucienus, aicinām ieskatīties remontdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem. 

Pateicoties labvēlīgiem laikapstākļiem, šķīdoņa periods uz grants ceļiem ir beidzies lielākajā valsts daļā. Patlaban transportlīdzekļu masas ierobežojumi sakarā ar šķīdoni vēl saglabājas 73 posmos Vidzemē un 59 posmos Latgalē.   

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.   

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI