DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

 Skolēni pielaiko profesiju Valsts ieņēmumu dienestā 

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī, norisinās biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia” rīkotā Ēnu diena. Gadu no gada Valsts ieņēmumu dienests (VID) iepazīstina skolēnus ar savu iestādi, tās dažādajām darbības jomām, lai veicinātu interesi par VID kā par nākamo iespējamo darba vietu, un arī šis gads nav izņēmums. Šogad skolēni dosies pie 26 VID darbiniekiem. 

Kopumā pie mums šodien ciemosies vairāk nekā 60 jauniešu, no kuriem aptuveni puse apmeklēs darbiniekus VID administratīvajā ēkā Talejas ielā 1, Rīgā, bet pārējie dažādās citās struktūrvienībās visā Latvijā. Jauniešiem būs iespēja uzzināt vairāk par VID darbu kopumā, kā arī “ēnot” sev interesējošo profesiju pārstāvjus, kuri pārstāv dažādas VID darbības jomas.  

Tie jaunieši, kuri apmeklēs VID administratīvo ēku Talejas ielā 1, Rīgā pasākuma pirmajā daļā no pl. 11.00 nepiespiestā gaisotnē tiks iepazīstināti ar VID kā iestādi kopumā, atsevišķi plašāk tieši ar muitas jomu un kinologa darba pienākumiem. Pasākuma otrajā daļā jaunieši kopā ar “ēnu devējiem” dosies iepazīt sev interesējošo profesiju darba specifiku. 

Šogad “ēnas” dosies teju uz visām VID struktūrvienībām - uz Muitas pārvaldi,  tostarp uz dažādiem muitas punktiem visā Latvijā, Juridisko un pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvaldi, Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvaldi, Nodokļu pārvaldi, Nodokļu un muitas policijas pārvaldi u. c. 

Ļoti novērtējam savu kolēģu iniciatīvu kļūt par “ēnu devējiem” un veltīt šo darba dienu zinātkārajiem jauniešiem! Novēlam, lai ikvienam šī diena ir iedvesmojoša un pozitīvu emociju piepildīta! 

Ar plašāku informāciju un fotogrāfijām dalīsimies pēc Ēnu dienas norises. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI