DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

25. aprīlī NVA EURES konsultanti rīko tiešsaistes seminārupar ģimenes pabalstiem, strādājot citā ES valstī

2024. gada 25. aprīlī plkst. 15.00 pēc Latvijas laika videokonferenču platformā Zoom norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darba mobilitātes konsultantu rīkotais tiešsaistes seminārs “Drošs darbs Eiropā”, semināra tēma - “Ģimenes pabalsti, strādājot citā Eiropas Savienības (ES) valstī”. Pieteikties dalībai 25. aprīļa tiešsaistes seminārā interesentus aicinām elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://forms.gle/4idGrpCH59z3KbYj9.

Uz reģistrēto dalībnieku pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta tiešsaistes semināra saite. Dalībai tiešsaistes seminārā būs nepieciešams dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Austiņas ar mikrofonu un webkamera nav obligāta. Jautājumus var uzdot Zoom platformas čatā.

NVA EURES konsultantu rīkotie bezmaksas tiešsaistes semināri “Drošs darbs Eiropā” ir lieliska iespēja darba ņēmējiem, kuri darba meklējumos dodas uz ārvalstīm un atgriežas Latvijā, saņemt detalizētāku informāciju par NVA EURES pakalpojumiem, bezdarbnieka pabalstu un tā eksportu (U1 un U2 dokuments), ģimenes pabalstiem un pensijām, kā arī par to, kas jāņem vērā, izmantojot privāto darbiekārtošanas firmu pakalpojumus.

Jau tagad ir iespējams reģistrēties arī dalībai 25. jūlija un 24. oktobra tiešsaistes semināros “Drošs darbs Eiropā”, aizpildot pieteikšanās anketu šeit:

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI