DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē lems par pasākumiem ceļu satiksmes drošības uzlabošanai 2024. gadā 

Publicitātes attēls

Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) sēdē ceturtdien, 7. martā, plkst. 15.00 iepazīstinās ar datiem par ceļu satiksmes drošību Latvijā 2023. gadā un lems par šogad atbalstāmajiem jaunajiem pasākumiem situācijas uzlabošanai. 

CSDP sēdē tiks prezentēta statistika par ceļu satiksmes negadījumiem un analīze, cēloņsakarības un ceļu satiksmes drošības indikatoru (KPI) izvērtējums par 2023. gadu. 

Tāpat tiks sniegta informācija par CSDP domnīcas līdzšinējo darbu un lēmumu izpildi, kā arī padome lems par jaunajiem pasākumiem ceļu satiksmes negadījumu novēršanai (profilaksei) 2024. gadā. 

Vienlaikus CSDP sēdē pārrunās pētījuma “Neaizsargāto satiksmes dalībnieku drošības uzlabošana Latvijā” īstenošanas gaitu. 

CSDP sēdi vadīs satiksmes ministrs Kaspars Briškens un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Satiksmes ministrijas, Valsts policijas, VSIA “Latvijas Valsts ceļi”, Ceļu satiksmes drošības direkcijas un Ernst & Young Baltics. 

CSDP sēdes tiešraidi ikviens interesents varēs vērot Satiksmes ministrijas FaceBook lapā un nacionālās informācijas aģentūras LETA tīmekļvietnē. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI