DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. janvārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Ar pieredzes bagāžu no Minhenes

No 24. līdz 28.janvārim Vācijā, Minhenē Latvijas izlases pistoļnieki piedalījās ikgadējās starptautiskajās sacensībās šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem – “H&N Cup 2024”. Sacensībās piedalījās 520 dalībnieki no 45 pasaules valstīm. Šis turnīrs ir ļoti populārs dēļ augstā sportiskā līmeņa un tradicionāli izcilas sacensību organizēšanas. Tas tiek organizēts ik gadu neilgi pirms Eiropas čempionāta šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, kas dod iespēju sportistiem pieslīpēt pēdējās nianses pirms tik atbildīgā starta. It īpaši svarīgi tas ir šogad, kad Ungārijā, Gijorā Eiropas čempionātā tiks izcīnītas Parīzes olimpisko spēļu licences (2 katrā olimpiskajā vingrinājumā).

Turnīrā Minhenē sieviešu konkurencē mūsu izlases līdere Agate Rašmane sasniedza 571 punktu un ierindojās 11.vietā. Rūtai Leilai Spriņģei 563 punkti un 26.vieta.

Juniorēm pārliecinošs starts bija Kristiānai Agulei, kura sacensību pirmajā dienā ar 569 punktiem iekļuva labāko astotniekā un vingrinājuma finālā izcīnīja godpilno 4.vietu. Anetei Keitai Biķerniecei 563 punkti un 15.vieta. Sanijai Didžei 561 punkts, 19.vieta. Alisei Dvarišķei 556 punkti, 31.vieta. Janai Anijai Lindbergai 552 punkti, 35.vieta.

Junioru konkurencē Danielam Vilciņam 568 punkti, 12. vieta. Kārlim Bleidelim 553 punkti, 49.vieta, Germanam Škutānam 554 punkti 47.vieta.

Jaukto pāru sacensībā Kristiāna Agule pārī ar Kārli Bleideli ieguva augsto 14.vietu kopējā – pieaugušo un junioru konkurencē. Jana Agija Lindberga pārī ar Danielu Vilciņu bija 41.vietā, bet Anete Keita Biķernieca un Germans Škutāns – 47.

Latvijas Šaušanas federācija jau ziņoja, ka pērn augustā Pasaules čempionātā Baku Agate Rašmane izcīnīja licenci uz Parīzes olimpiskajām spēlēm šaušanā ar mazkalibra pistoli.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI