DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. janvārī, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Baudi ziemu Cēsu novadā ar ziemas brīvdienu ceļvedi “VĒSĀ MIERĀ” 

Publicitātes foto

Jaunā gada ieskaņā plašākai auditorijai pieejams kļuvis brīvdienu ceļvedis, kurā apkopotas atpūtas, izklaides un apskates vietas brīvā laika pavadīšanai ziemotajā Cēsu novadā. No gleznainām ainavām līdz aizraujošām aktivitātēm un noderīgiem ieteikumiem - ceļvedis veidots tā, lai tas atbilstu visu ceļotāju daudzveidīgajām interesēm. Ceļvedis pieejams lietotājam draudzīgā formātā - to var gan izprintēt, gan ērti lietot viedierīcēs!

Iedvesmojoties no cēsnieces Kristīnes Garklāvas sociālajos medijos publicētā pieredzes stāsta parnakšņošanu teltī ziemā, ceļvedī apkopotas idejas neparastiem piedzīvojumiem ziemā, kas mudina izkāpt no komforta zonas un atturēties no ierastā. Šajā sadaļā uzskaitītas pieredzes, ko visbiežāk ierasts baudīt vasarā, bet vēl interesantākas tās var kļūt, ja tās piedzīvo ziemā. Interesantie pārgājienu maršruti demonstrē elpu aizraujošo novada dabas skaistumu, un aktīvās atpūtas idejas piemērotas dažādu ziemas sporta veidu cienītājiem. Gastronomijas pieturvietās ikkatram interesentam iespējams izbaudīt vietējo ēdinātāju piedāvājumus, sākot ar autentisko latviešu virtuvi un beidzot ar inovatīvām un mūsdienīgām maltītēm. Relaksācijas un labjūtes galamērķos, pēc garas un piedzīvojumiem pilnas dienas, iespējams atgūt spēkus un palutināt kā ķermeni, tā garu. Sajūtu naktsmītnēs apkopotas unikālas un neparastas naktsmītnes Cēsu novadā, sākot ar mājīgām kupolteltīm, kas izstaro mūsdienīgu šarmu, līdz elegantām atpūtas mājām, kas atrodas meža vidū. To plānots izdot ik sezonu, lai parūpētos par to, ka ikkatrs var apceļot Cēsu novadu neatkarīgi no gadalaika un laikapstākļiem. 

Ceļvedis atrodams mājaslapā visit.cesis.lv sadaļā “Aktualitātes” vai apmeklējot saiti 

Plašāku informāciju par Cēsu novada ceļvežiem un tūrisma piedāvājumiem var atrast mājaslapā visit.cesis.lv vai sociālajos medijos Facebook @turisms_cesis un Instagram @visit_cesis! 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI