DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. janvārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas
2
2

“Latvijas Vēstnesī” publicēta informācija par Stambulas konvencijas spēkā stāšanās datumu

Publicitātes attēls

Šodien, 17. janvārī, oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” (vestnesis.lv) ir publicēta Ārlietu ministrijas informācija, kas paredz, ka 2024. gada 1. maijā stāsies spēkā Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu. Oficiālā publikācija pieejama “Latvijas Vēstneša” laidienā Nr.12.

Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu ir parakstīta 2011. gada 11. maijā Stambulā, ratificēta Saeimā 2023. gada 30. novembrī, publicēta oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” Nr. 241 2023. gada 13. decembrī.

Ārlietu ministrija informē par starptautisko līgumu spēkā stāšanos, to darbības pagarināšanu, apturēšanu un izbeigšanu un Latvijas Republikas izteiktajām atrunām un deklarācijām attiecībā uz starptautiskajiem līgumiem, šo informāciju publicējot oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, paredz likuma “Par Latvijas Republikas starptautiskajiem līgumiem” 15. pants: https://likumi.lv/ta/id/57840#p15

“Latvijas Vēstnesis” ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv) 

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI