DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. janvārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Norisinās gatavošanās “Vispasaules cēsnieku dienām” 

Publicitātes foto

2024. gada 2. janvārī Vidzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore Inga Madžule kopā ar Ilzi Čakstiņu, biedrības “Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera” valdes priekšsēdētāju, Aigaru Strausu, projekta vadītāju, un Santu Zvirbuli, Cēsu Jaunās skolas pedagoģi, uzsāka sarunas ar Cēsu novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu un citiem pašvaldības speciālistiem par “Vispasaules cēsnieku dienu” norisi, kas plānotas šogad, no 15. līdz 21. jūlijam. 

Pasākuma mērķis ir veicināt Cēsu attīstību par ideālu dzīvesvietu, ģimenes veidošanas un uzņēmējdarbības attīstīšanas vietu, kā arī ilgtspējīgu attīstību dažādās jomās, tostarp kultūrā, mākslā, mūzikā, izglītībā un mūžizglītībā. Pasākumā plānots iesaistīt bērnus un jauniešus, uzsverot Cēsu globālos sasniegumus un ietekmi. 

“Vispasaules cēsnieku dienu” plānotā programma ietver konferences un diskusijas par tādām tēmām kā uzņēmējdarbība, izglītība, un ilgtspējīga attīstība, kā arī paneļdiskusijas ar ekspertiem. Iecerēts rīkot arī kultūras pasākumus – koncertus, izstādes un radošās darbnīcas, kas atspoguļo Cēsu kultūras bagātību. Programma īpaši uzsver jauniešu līdzdalību, sniedzot viņiem iespēju organizēt dažādas aktivitātes un veicināt iesaisti sabiedriskajā dzīvē. Starptautiskā sadarbība un vietējās kopienas iesaiste būs svarīgi pasākuma aspekti, veidojot starpkultūru dialogu un apvienojot Cēsu iedzīvotājus ar diasporu. 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Vidzemes plānošanas reģions realizē funkciju "Diasporas likuma normu īstenošana (Atbalsta pasākums remigrācijas veicināšanai "Reģionālās remigrācijas koordinators")".       

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI