DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. decembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedriskais transports būs bez maksas

31. decembrī un 1. janvārī visi pasažieri Rīgas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas un biļetes, tostarp koda biļetes, “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos nav jāreģistrē. Svētku pasākuma apmeklētāju ērtībām Jaungada naktī vairākos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināti papildu reisi. Tāpat bez maksas būs “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas, izņemot apakšzemes stāvvietu K. Valdemāra ielā 5A. Svētku laikā būs arī “Rīgas satiksmes” klientu centru darba laikā.  

Sabiedriskais transports

Vecgada dienā, 31. decembrī, un Jaungada dienā, 1. janvārī, Rīgas sabiedrisko transportu pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs izmantot bez maksas, tāpēc e-talons un koda biļete, iekāpjot “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos nav jāreģistrē!

Naktī no 31. decembra uz 1. janvāri vairākos maršrutos tiks organizēti papildu reisi no pilsētas centra ap plkst. 0.30 un plkst. 2.15.

Autobusiem papildu reisi tiks organizēti 3., apvienotajā 12., 23., 26. (pa Akmens tiltu), 24., 25., 37., 51. un 53. maršrutā.

Tramvajiem papildu reisi tiks organizēti 1., 5. (tikai posmā Stacijas laukums-Mīlgrāvis), 7. un 11. maršrutā.

Trolejbusiem papildu reisi tiks organizēti 4., 9., 15., 17. un 18. maršrutā.

Lai naktī sniegtu iespēju pasažieriem pilsētas centrā pārsēsties starp dažādiem maršrutiem, transporti, kam centrā plānots iebraukt ap plkst. 2.00, no plkst. 2.05 līdz plkst. 2.15. (10 minūtes) pilsētas centrā zemāk norādītajās pieturvietās stāvēs, lai pasažieri varētu pārsēsties starp maršrutiem, bet plkst. 2.15 izbrauks uz attiecīgo galapunktu.

Autostāvvietas

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apsaimnieko “Rīgas satiksme”, 31. decembrī un 1. janvārī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu K. Valdemāra ielā 5A – tur par automašīnas novietošanu jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu apkalpošanas centri

Pirmssvētku dienā, 30. decembrī, klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, pārējie klientu apkalpošanas centri būs slēgti. Savukārt 31. decembrī un 1. janvārī būs slēgti visi klientu apkalpošanas centri.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI