DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

No 10. novembra plkst. 21.00 līdz 11. novembra plkst. 15.00 būs izmaiņas 37., 41. un 54. autobusa maršrutā

No 10. novembra plkst. 21.00 līdz 11. novembra plkst. 15.00 tiks veikti asfaltēšanas darbi Slokas un Kalnciema ielas krustojumā, tādēļ būs izmaiņas 37., 41. un 54. autobusa maršrutā. Gadījumā, ja asfaltēšanas darbi tiks pabeigti ātrāk, arī sabiedriskā transporta kustība tiks atjaunota pirms plkst.15.00.

37. un 41. maršruta autobusi virzienā uz Esplanādi kursēs pa maršrutu līdz Jūrmalas gatvei, tālāk pa Jūrmalas gatvi, Dzirciema ielu, Vīlipa ielu, Melnsila ielu, Kapseļu ielu, Baložu ielu, Kalnciema ielu, K. Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

Autobusi neapstāsies pieturvietā "Botāniskais dārzs/Rīgas Stradiņa universitāte" (tramvaja pietura Jūrmalas gatvē) un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāties pieturās "Botāniskais dārzs" (Dzirciema ielā), "Kuldīgas iela", "Melnsila iela" un "Kapseļu iela".

54. maršruta autobusi virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Dzirciema ielai, tālāk pa Dzirciema ielu, Vīlipa ielu, Melnsila ielu, Kapseļu ielu, Baložu ielu, Kalnciema ielu, Slokas ielu un tālāk pa maršrutu.

Autobuss neapstāsies pieturvietās "Botāniskais dārzs" (autobusu pietura Jūrmalas gatvē) "Baldones iela" un "Mārtiņa iela", bet apvedceļā apstāties pieturās "Botāniskais dārzs" (Dzirciema ielā), "Kuldīgas iela", "Melnsila iela" un "Kapseļu iela".

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI