DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. novembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

NVO pārstāvji aicināti pieteikties dalībai Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos

Rīgas pašvaldība atgādina, ka līdz 10. novembrim Rīgas nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji aicināti pieteikties konkursam uz vietām Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos.

Šī padome ir Rīgas domes konsultatīva institūcija, kas izveidota 2010.gadā ar mērķi nodrošināt nevalstiskā sektora līdzdalību Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas politikas plānošanā, īstenošanā un novērtēšanā. 

Dalība Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos dod iespēju sadarbībā ar Rīgas domes deputātiem un pašvaldības atbildīgo nozaru pārstāvjiem iesaistīties nākamā sabiedrības integrācijas politikas plānošanas dokumenta izstrādē pēc esošo Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas pamatnostādņu darbības perioda (2019.-2024.gads) noslēguma, kā arī aktualizēt sabiedrības integrācijas jautājumus pašvaldības līmenī.

Pretendentu dalībai konkursā var izvirzīt biedrība vai nodibinājums, kas darbojas Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā, kurai ir pieredze sadarbībā ar valsts un pašvaldību iestādēm un kuras darbība ir saistīta ar sabiedrības integrācijas un līdzdalības jautājumiem etnisko vai mazākuma grupu, sociālās aprūpes, iekļaušanas, sociālā atbalsta un sabiedrības veselības veicināšanas, pilsoniskās līdzdalības, interešu aizstāvības, migrācijas jomā.

Lai pieteiktu pretendentu Konsultatīvajai padomei, organizācijai ir jāiesniedz šādi dokumenti par izvirzīto pretendentu: 

  • organizācijas apliecinājums, ka šis pretendents tiek izvirzīts darbam Konsultatīvajā padomē; 
  • informācija par organizācijas darbības mērķiem, darbību, pieredzi, sasniegumiem sabiedrības integrācijas jomā;  
  • pretendenta dzīves apraksts (CV), ietverot informāciju par veikumu sabiedrības integrācijas jomā; 
  • pretendenta redzējums par sabiedrības integrācijas politikas plānošanu, īstenošanu un novērtēšanu Rīgā un motivācija darbam Konsultatīvajā Padomē  (apraksts, prezentācija vai video); 
  • citu organizāciju deleģējums pretendentam pārstāvēt viņu viedokli Konsultatīvajā padomē. 

Dokumenti jāiesniedz līdz 10. novembrim elektroniska dokumenta veidā, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi integracija@riga.lv vai AIC oficiālo e-adresi.

Vairāk informācijas par pietiekšanos un konkursa nolikums riga.lv.

Papildu informācija pieejama pie Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un sabiedrības integrācijas pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas vadītājas Ilzes Meilandes – tālr. +371 67181657, e-pasts: Ilze.Meilande@riga.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI