DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. oktobrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Robežsargi izņem 30 000 kontrabandas cigarešu

FOTO: Publicitātes foto

Šī gada 27. oktobrī Rēzeknes novadā robežsargi pārtrauca tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu un saistībā ar cigarešu kontrabandu aizturēja trīs personas.

Piektdien, pārbaudot informāciju par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu , Valsts robežsardzes amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas amatpersonām Verēmu pagastā apmēram 150 metru attālumā no dzelzceļa sliedēm aizturēja Latvijas pilsoni, kurš pārvietoja saini ar kontrabandas cigaretēm .

Kopumā robežsargi izņēma 30 000 cigaretes – 20 000 ar Baltkrievijas akcīzes markām un 10 000 ar Krievijas Federācijas akcīzes markām.

Kriminālprocesa ietvaros aizturēti arī divi Latvijas Republikā iebraucošā Krievijas kravas vilciena lokomotīves apkalpes locekļi – Krievijas pilsoņi.

Pret Latvijas pilsoni uzsākts  kriminālprocess pēc Krimināllikuma 191.panta 2. daļas (par muitošanai pakļauto preču pārvietošanu Latvijas Republikas teritorijā bez muitas iestāžu atļaujas, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās), savukārt pret Krievijas Federācijas pilsoņiem pēc Krimināllikuma 190.panta 2. daļas  (par muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, noslēpjot tās no muitas kontroles un nedeklarējot, ja tas izdarīts ievērojamā apmērā, ja to izdarījusi personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās).

Personas aizturētas un ievietotas Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI