DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

No 1. oktobra tiks atjaunota 5., 11., 22. trolejbusa un 13., 50. autobusa kustība pamatmaršrutos

No 1. oktobra Augusta Deglava ielas un Valmieras ielas krustojumā tiks atjaunota 5., 11. un 22. trolejbusa, kā arī 13. un 50. autobusa kustība un pieturu novietojums atbilstoši pamatmaršrutiem.

13. maršruta autobusi uz “Preču 2”, 50. maršruta autobusi uz “TEC 2”, kā arī 11. maršruta trolejbusi uz Ieriķu ielu un 22. maršruta trolejbusi uz Pļavniekiem kursēs pa Avotu ielu, tālāk pa Avotu ielu, A. Deglava ielu un tālāk uz attiecīgo galapunktu.

13. maršruta autobusi uz Babītes staciju, 50. maršruta autobusi uz Abrenes ielu, kā arī 11. un 22. maršruta trolejbusi uz Centrālo staciju kursēs pa A. Deglava ielu, tālāk pa A. Deglava ielu, Avotu ielu un tālāk uz attiecīgo galapunktu.

Tāpat 5. trolejbusa maršruta galapunkta pietura “Daugavas stadions” tiks atjaunota tās pamata atrašanās vietā - Pērnavas ielā, pirms krustojuma ar A. Deglava ielu.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI