DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Smiltenes novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11. septembra plkst. 6.30 līdz 12. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 54 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.  

Plkst. 22.09 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Raunas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva ražošanas ēka 1000 m2 platībā. Ēkā sadega viens transportlīdzeklis. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās 14 ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 04.17 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. 

Plkst. 11.10 VUGD saņēma izsaukumu uz Saulkrastu novada Saulkrastu pagastu, kur mežā bija apmaldījies cilvēks. Sadarbībā ar Valsts un pašvaldības policiju, cilvēkam norādīts pareizais virziens izejai no meža. Pēc vieniem pēcpusdienā darbs notikuma vietā noslēdzās. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega dārza māja, šķūnis, divi jumti, mežs, traktora motortelpa, vieglās automašīnas panelis, ledusskapis, divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, gāzes balona šļūtene un četros gadījumos atkritumi. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI