DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. augustā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas domes frakcijā (NA/LRA) tiek uzņemts neatkarīgais deputāts Kaspars Spunde

Vakar, 2023.gada 15.augustā,  Rīgas domes frakcijas Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un Latvijas Reģionu apvienības deputāti vienbalsīgi atbalstīja neatkarīgā deputāta, kurš Rīgas domes vēlēšanās startēja no frakcijas “Jaunās Vienotības” saraksta, un biedrības “Čiekurkalna attīstības biedrības” biedrs Kaspara Spundes uzņemšanu frakcijā.

Einārs Cilinskis, frakcijas NA/LRA priekšsēdētājs, norāda, ka ir gandarīts par K.Spundes pievienošanos NA/LRA frakcijā. “Kaspars Spunde ir deputāts ar lielu pieredzi un ļoti daudzām iniciatīvām, gan apkaimju jautājumos, gan arī citās jomās. Kopīgi mēs spēsim šīs iniciatīvas īstenot efektīvāk," pauda E.Cilinskis.

Kaspars Spunde atzinīgi novērtē uzņemšanu NA/LRA frakcijā. Viņš uzver: “Viena no būtiskajām prioritātēm, darbojoties NA/LRA frakcijā, būs saziņa ar Rīgas apkaimju biedrībām, atkal atsākot vadīt Rīgas apkaimju attīstības komisiju. Vēlos sekmēt arī pilsētas zaļās vides attīstību – koku stādīšanu un saglabāšanu, risināt suņu pastaigu laukumu izveides un pilsētas kanalizācijas tīkla paplašināšanas jautājumus. Nākotnes perspektīvā raugoties, turpināšu analizēt upes pasažieru un kravas prāmju satiksmes izveides iespēju Rīgā.

Saņemot atbalstu savām iniciatīvām no NA/LRA frakcijas, kā arī apzinoties, ka komandā to realizācija kļūst daudz efektīvāka, ir tapis mans lēmums par iestāšanos frakcijas rindās un par šo izvēli ir izdarīta pareizi”.

Jaunu deputātu uzņemšana frakcijā vienmēr sniedz gan gandarījuma sajūtu, gan arī prieku, jo tas apliecina, ka cilvēki arvien vairāk uzticas frakcijas politiskajai pozīcijai un darbiem. Norādām, ka NA/LRA ir vienīgā Rīgas domes frakcija, kura ne vien ir saglabājusi nemainīgo deputātu skaitu, bet gan arī uzņēmusi neatkarīgo deputātu, kas pašas frakcijas sastāvam sniedz lielu politisko papildinājumu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI