DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. maijā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

4. maijā Rīgas pilsētas sabiedriskais transports būs bez maksas

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Valsts svētkos - 4. maijā – “Rīgas satiksmes” sabiedriskais transports būs bez maksas un pasažieriem e-talonā vai koda biļetes lietotnē iegādātās biļetes nav jāreģistrē. Tāpat autobusi, trolejbusi un tramvaji kursēs pēc brīvdienu kustības grafika. Svētku dienā arī par automašīnas novietošanu “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās stāvvietās ielu malās nebūs jāmaksā, bet klientu centri šajā dienā nestrādās. Savukārt piektdien, 5. maijā, klientu centri un autostāvvietas darbosies kā sestdienā, bet sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu kustības grafika.

Sabiedriskais transports

  • Ceturtdien, 4. maijā, autobusos, trolejbusos un tramvajos var braukt bez maksas. Sabiedriskais transports svētku dienā kursēs pēc brīvdienu kustības grafika. Šajā dienā tiks atcelta arī kartība, kad atsevišķos transporta līdzekļos iekāpšana tiek organizēta tikai pa priekšējām durvīm. 4. maijā, iekāpšanai un izkāpšanai, visos sabiedriskā transporta maršrutos, tiks atvērtas visas sabiedriskā transporta durvis.
  • Piektdien, 5. maijā, kas tiek pārcelta uz sestdienu, 2023. gada 20. maiju, sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu kustības grafika.

Autostāvvietas

  • Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, ceturtdien, 4. maijā varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes autostāvvietā Krišjāņa Valdemāra ielā 5a (pie Kongresu nama), kur arī svētku dienā jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.
  • Piektdien, 5. maijā, kas tiek pārcelta uz sestdienu, 2023. gada 20. maiju, maksas autostāvvietas strādās kā ierasts sestdienā – autostāvvietas A, B, C, D zonu teritorijās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00, Vecāķos (V zona) strādās no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00, bet Vecrīgā (R zona) no plkst. 6.00 līdz plkst. 24.00.

Klientu centri

  • Pirmssvētku dienā, 3. maijā klientu centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.00, Spīķeru ielā 1 no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, bet pārējie trīs klientu centri strādās kā ierasts darba dienās – līdz plkst. 19.00.
  • Ceturtdien, 4. maijā visi klientu centri būs slēgti.
  • Piektdien, 5. maijā, un sestdien, 6. maijā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 darbosies klientu centrs Spīķeru ielā 1. Pārējie klientu centri slēgti.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties, izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI