DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. aprīlī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Iedzīvotājiem tagad pieejams depozīta sistēmas taromātu reitings

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto

Tuvojoties vasaras sezonai – aktīvākajam dzērienu patēriņa periodam gadā, – SIA Depozīta Iepakojuma Operators (DIO) ikvienam interesentam piedāvā iespēju iepazīties ar taromātu reitingu. Tagad, izmantojot www.depozitapunkts.lv interaktīvo karti, iedzīvotāji varēs redzēt ne tikai taromāta atrašanās vietu, bet arī informāciju par iepakojumu pieņemšanas veidu un taromāta reitingu. Reitings tiks noteikts 10 punktu skalā un atjaunots reizi mēnesī.

Lai aprēķinātu taromāta reitingu, DIO izmanto informāciju par ātrumu, kādā veikala darbinieki reaģē uz nepieciešamību veikt taromāta iztukšošanu un/vai apkopi, kā arī taromāta sensoru tīrīšanas biežumu, tātad – taromāta pieejamību sistēmas lietotājiem. Reitings tiek aprēķināts visiem automatizētajiem depozīta punktiem, kuros ir uzstādīts viens vai vairāki taromāti un kuri darbojas vismaz vienu pilnu mēnesi. Turklāt pie depozīta punkta apraksta tagad uzrādīsies ne tikai taromāta vērtējums, bet arī pieņemšanas veids (mazais, vidējais, lielais taromāts), lai iedzīvotāji varētu izvēlēties nododamo iepakojumu apjomiem piemērotāko depozīta punktu. Reitinga dati tiks atjaunoti vienu reizi mēnesī.

“Bieži vien, domājot par depozīta iepakojumu nodošanu, iedzīvotāji koncentrējas tikai uz vienu vai divām konkrētām pieņemšanas vietām un nav informēti par citiem tuvumā esošiem taromātiem. Interaktīvā karte mūsu mājaslapā palīdzēs iepazīties arī ar citiem depozīta punktiem, lai izvēlētos pieejamākos un labāk apkalpotos taromātus. Turklāt karti var ērti apskatīt, izmantojot mobilās ierīces, un, ņemot vērā lietotāja lokāciju, atrast sev tuvākos taromātus. Ticam, ka iedzīvotāji labprāt iekļaus šo risinājumu savā ikdienā, jo, kā liecina mūsu rīcībā esošie dati, 25% Latvijas iedzīvotāju ir gatavi mainīt savu iepirkšanās vietu un dot priekšroku veikaliem, kur depozīta punkts vienmēr ir darba kārtībā. Līdz ar taromātu reitinga ieviešanu aicinām arī tirgotājus pievērst uzmanību rūpīgākai un operatīvākai taromātu apkopei, lai saviem klientiem nodrošinātu vislabāko servisu,” komentē SIA Depozīta Iepakojuma Operators valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

DIO strādā ne tikai pie tā, lai nodrošinātu ērtāku un patīkamāku sistēmas lietošanas pieredzi, bet arī būtiski uzlabo un paplašina taromātu tīklu – šobrīd Latvijā uzstādīti jau gandrīz 1110 taromāti, kas ir par 22% vairāk nekā 2022. gada vasaras sezonā, kad Latvijā darbojās 902 taromāti. Vienlaikus depozīta sistēmas operators atgādina – gadījumā, ja taromātam nepieciešama iztukšošana vai apkope, iedzīvotājiem jāvēršas pie konkrētā veikala darbiniekiem.

Aktuālā informācija par depozīta sistēmu pieejama mājaslapā www.depozitapunkts.lv, kā arī “Depozīta punkts” Facebook un Instagram kontos.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI