DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. martā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Veselības ministre Līga Meņģelsone iepazīšanās vizītē apmeklējusi Rīgas Dzemdību namu

Ceturtdien, 23. martā, veselības ministre Līga Meņģelsone iepazīšanās vizītē apmeklēja Rīgas Dzemdību namu.

Tikšanās laikā ar galvenajiem speciālistiem, ārstniecības struktūrvienību vadītājiem un  vecākajām vecmātēm, kā arī atbildīgajiem dežūrārstiem ministre uzklausīja viedokli par problēmjautājumiem veselības aprūpē.

Savukārt sarunā ar Dzemdību nama valdi Līga Meņģelsone tika iepazīstināta ar slimnīcas darbības rādītājiem, stratēģiju un attīstības iecerēm.

“Mazuļa gaidīšana un ienākšana attiecībās un ģimenēs ir pārmaiņu laiks, kad no apkārtējiem, to vidū arī veselības aprūpes speciālistiem, nepieciešama empātija un mierpilna un harmoniska vide, iejūtīga, iedrošinoša un pāri visam – augsti profesionāla attieksme. Rīgas Dzemdību nams kā valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar 75 gadus lielu pieredzi dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā, nemitīgi pilnveidojot gan vidi, gan pakalpojumus, nenoliedzami rada drošības sajūtu un pārliecību, ka šeit vecāki un mazulis saņems labāko. Ne velti Dzemdību namā ik gadu piedzimst aptuveni trešā no visiem Latvijā dzimušajiem bērniņiem,” pauda L. Meņģelsone.

Ministre vizītes laikā apmeklēja arī Ambulatorisko nodaļu un Prenatālās diagnostikas centru, Infekciju izolatoru, Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļu, simulāciju centru, kā arī Dzemdību centrs.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU