DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. februārī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Noslēgusies BuiCaSuS projekta gala konference Darbs pie sociālo inovāciju ekosistēmas stiprināšanas Latvijā turpināsies

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Noslēgusies Sabiedrības integrācijas fonda rīkotā starptautiskā konference - Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas projekta “Sociālo inovāciju kompetences centri – kapacitātes celšana ilgtspējīgai sabiedrībai” (BuiCaSus) noslēguma pasākumsProjekta  mērķis bija izstrādāt priekšlikumus sociālo inovāciju atbalstam dalībvalstīs. Konferencē piedalījās eksperti no Spānijas, Francijas, Zviedrijas, Itālijas, Portugāles, Latvijas un citām Eiropas valstīm, kā arī pārstāvji no Eiropas Komisijas.

Divu dienu garumā sociālo inovāciju jomas eksperti dalījās ar  jaunākajiem pētījumiem, nozīmīgākajām atziņām, kā arī iepazīstināja ar BuiCaSuS projekta rezultātiem. Konferencē tika apskatīti arī sociālo inovāciju kompetenču centru darbības piemēri Zviedrijā, Spānijā, Francijā, un galvenie izaicinājumi, ar kuriem sociālie inovatori saskaras.

“Projekta ietvaros esam veikuši vērienīgu sociālo inovāciju ekosistēmas pētījumu Latvijā, kur savu atbalstu un ekspertīzi mums sniedza gan valsts iestādes, gan NVO. Tieši dalība BuiCaSuS projektā, ļāva mums apzināt Latvijas sociālo inovāciju ekosistēmu – veikt dziļāku izpēti saistībā ar sociālo pakalpojumu jomu, iesaistīties pieredzes un ekspertīzes apmaiņā, pillnveidot prasmes sociālo inovāciju mērogošanā un izstrādāt ceļa karti sociālo inovāciju centru attīstībai visiem projekta partneriem. Tāpat arī turpmāk Sabiedrības integrācijas fonds aktīvi atbalstīs ideju par sociālās inovācijas kompetences centra izveides nepieciešamību Latvijā,” skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce. 

Balstoties uz BuiCaSus projektā gūto pieredzi un turpinot sadarbību ar citām sociālās inovācijas ekosistēmas atbalsta organizācijām, Sabiedrības integrācijas fonds turpinās strādāt pie sociālo inovāciju ekosistēmas stiprināšanas Latvijā. Visa gūtā pieredze un informācija noderēs radot kvalitatīvu pamatu sociālās inovācijas kompetences centra funkcijas nodrošināšanai Latvijā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI