DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. septembrī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aicina pieteikties eTwinning konferencei “Skolēns kā virzītājspēks nākotnes skolā”

Šī gada 8. oktobrī Rīgā norisināsies Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning nacionālā konference “Skolēns kā virzītājspēks nākotnes skolā”, kuras laikā skolu komandas prezentēs pagājušā mācību gada labākos eTwinning sadarbības projektus, ar savu pieredzi par skolēnu centrēta mācību procesa organizēšanu, skolēnu motivēšanu un zinātkāres veicināšanu dalīsies Dace Jaundāldere Dātava un Solvita Lazdiņa. Pasākumā tiks apbalvoti konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2022” uzvarētāji. Dalībai konferencē līdz 4. oktobrim aicināti pieteikties skolotāji, skolu vadības un izglītības pārvalžu pārstāvji, kuriem interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība.

Konferences norises kārtība

Šogad konkursa finālā iekļuva gan vietēja, gan starptautiska mēroga skolu sadarbības projekti, kas pārstāv dažādus mācību priekšmetus un skolēnu vecuma grupas. Konferencē skolu komandas prezentēs septiņus labākos pagājušā mācību gada eTwinning sadarbības projektus – piecus starptautiskos un divus nacionālos. Projekti aptver dažādus mācību priekšmetus un kompetences vecuma posmā no 3 līdz 19 gadiem.

Pēc tam pievērsīsimies vienam no svarīgākajiem aspektiem eTwinning – skolēnam kā virzītājspēkam. Skolēni skolās spēlē aktīvu lomu un izstrādā ne tikai skolas fizisko vidi, bet arī padara to par vietu, kur atspoguļojas viņu vērtības. Savā pieredzē par to, kā veidot uz izaugsmi vērstu mācīšanās vidi, kura atbalsta un stimulē bērnu zinātkāri un motivē skolēnus sasniegt savu maksimālo potenciālu runās Privātās pamatskolas “Domdaris” direktore un skolas dibinātāja Dace Jaundāldere Dātava un Rīgas Pilsētas sākumskolas direktore Solvita Lazdiņa. Klausītāji iegūs arī praktiskus piemērus, kas noderēs, lai motivētu skolēnus mācīties un radītu vidi, kurā viņiem patīk atrasties, mācīties un izzināt pasauli ap sevi.

Pasākuma noslēgumā tiks pasniegta balva konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2022” uzvarētājiem.

Konference norisināsies klātienē ar tiešraidi eTwinning Latvija Facebook lapā. Dalībai klātienē var pieteikties līdz šī gada 4.oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Dalībnieku skaits ir ierobežots (100 dalībnieki). Dalībai tiešsaistē reģistrācija nav nepieciešama.

Konferences programma: https://bit.ly/etwkonf-programma2022.

Plašāk informācija par konferences norisi, dalībniekiem un pārstāvētajām skolu komandām meklējama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē: https://etwinning.lv/nac-konference-reg-2022/. Pasākumu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU