DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Personas dati

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde 5 nodaļās 17. septembra SESTDIENĀ aicina noformēt personu apliecinošus dokumentus

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) 17. septembra sestdienā piecās nodaļās rindas kārtībā nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu.

Latvijas pilsoņi un nepilsoņi 17. septembrī pasi un eID karti noformēt un saņemt varēs Pārvaldes Rīgas 1. nodaļā, Rīgas 2. nodaļā, Ogres nodaļā, Jelgavas nodaļā, Liepājas nodaļā un Jūrmalas nodaļā.

Minētās Pārvaldes teritoriālās nodaļas klientu apkalpos no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.00.

Pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

Pārvaldei aicina klientus 17. septembrī izmantot jauno risinājumu -  iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni. Jaunais risinājums klientiem ļauj  taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Pārvalde aicina klientus neatlikt dokumentu noformēšanu uz nākamo pavasari, lai neveidotos ļoti lielas rindas pēc personu apliecinošajiem dokumentiem, un nākt noformēt dokumentus savlaicīgi – jau tagad.

 Arī tie klienti, kuriem pases vai eID kartes derīguma termiņš beigsies tikai nākamā gada pavasarī, vasarā vai rudenī, ir aicināti jaunus dokumentus noformēt jau tagad. Tāpat Pārvalde atgādina, ka klienti ir tiesīgi noformēt jaunus dokumentus arī vairākus mēnešus pirms vecā dokumentam termiņa beigām.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI