DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Līdz oktobra beigām slēdz tiltu pār Tartaku Višķu pagastā; Pildas pagastā pārbūvēta Aunejas caurteka

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Augšdaugavas novada Višķu pagastā šodien sāk Tartaka tilta atjaunošanas darbus uz valsts vietējā autoceļa Viroveika–Juriši (V722) (5,19. km). Pārbūves laikā līdz šā gada oktobra beigām tilts būs slēgs autotransporta satiksmei, gājējiem būs iespēja šķērsot upi pa tiltu arī būvdarbu laikā. Apbraucamā ceļa maršruts ir pa vietējo ceļu Ostrova–Vīgantu stacija (V684) un pašvaldības ceļu.

Darbu ietvaros atjaunos tilta koka klāju, kā arī tērauda siju aizsargpārklājumu, uzstādīs drošības barjeras un veiks citus nepieciešamos remontdarbus.

Savukārt Ludzas novada Pildas pagastā pabeigta Aunejas strauta caurtekas pārbūve uz vietējā autoceļa Sprikutova–Raipole–Nirza (V516) (2,99 km), un no šodienas satiksme būvdarbu vietā ir atjaunota. Vecā caurteka tika demontēta, ir izbūvēta jauna caurteka, kā arī jaunas uzbēruma, nogāžu, gultnes nostiprinājumu un ceļa klātnes konstrukcijas un uzstādītas drošības barjeras.

Abos projektos būvdarbus veic SIA Būvinženieris, Tartaka tilta atjaunošanas izmaksas ir 110 110 eiro (ar PVN), Aunejas caurteka pārbūvēta par 176 660 eiro (ar PVN). Būvuzraudzību nodrošina SIA Būvju profesionālā uzraudzība. Aunejas caurtekas pārbūves projekta autors ir SIA BT projekts.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI