DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. jūnijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Rēzeknes novada Lūznavas pagasta teritorijā notiks militārā apmācība

FOTO: Gatis Dieziņš (Aizsardzības ministrija)

No 17. līdz 19. jūnijam Rēzeknes novada Lūznavas pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru un zemessargu iepriekš plānota apmācība vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona apmācībā tiks veikti uzdevumi lauka kaujas iemaņu trenēšanai, orientēšanās prasmju nostiprināšanai un vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Mācību uzdevumi tiek plānoti un īstenoti tā, lai katrs karavīrs un zemessargs būtu sagatavots valsts drošības un aizsardzības uzdevumu veikšanai kopā ar citām Zemessardzes un regulāro spēku vienībām.

Iedzīvotāju ievērībai

Mācībās piedalīsies aptuveni 40 karavīri un zemessargi, kuri uzdevumu izpildei pārvietosies pa koplietošanas un meža ceļiem gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā. Mācību laikā netiks izmantota nekāda veida munīcija.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Rēzeknes novada iedzīvotājus ar izpratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt uz tālruņa numuru: 25484582.

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons ir profesionālā dienesta apakšvienība, kas Latvijas pilsoņiem sniedz divas iespējas: kļūt par karavīru un veidot profesionālo militāro karjeru dienesta vietā Latgalē, vai arī kļūt par zemessargu un militārās pamatzināšanas apgūt no darba vai mācībām brīvajā laikā.

Profesionālā dienesta apakšvienība Zemessardzes sastāvā ir izveidota pirms četriem gadiem, lai stiprinātu Nacionālo bruņoto spēku reaģēšanas spējas un veicinātu efektīvu un visaptverošu valsts aizsardzības uzdevumu izpildi Latgales reģionā.

Lai uzzinātu vairāk par dienesta iespējām Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonā:

ZVANI: 26676291,

RAKSTI: uz e-pastu dienests36kab@mil.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU