DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. maijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Biedrībām un nodibinājumiem iespēja saņemt Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējumu projektu īstenošanai

Publicitātes foto

Valmieras novada pašvaldība 2022. gada 28. aprīļa sēdē apstiprināja pašvaldības noteikumus "Par Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību biedrību un nodibinājumu Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu vai Šveices finansēto projektu ieviešanai”.

Uz pašvaldības finansiālu atbalstu var pretendēt biedrības vai nodibinājumi, kas ir izturējuši projektu konkursu (piemēram, Lauku atbalsta dienesta LEADER projektu) un ieguvuši apstiprinājumu potenciāli saņemt finansējumu no atbalsta programmām sabiedriskā labuma projekta vai tā aktivitāšu ieviešanai Valmieras novada administratīvajā teritorijā.

Pretendents pašvaldības līdzfinansējumu vienam projektam var pieprasīt ne vairāk kā 3000 EUR apmērā no summas, kas nepieciešama projekta īstenošanai nepieciešamo attiecināmo izmaksu segšanai.

Pretendents pašvaldībai pieteikuma dokumentus var iesniegt pats personīgi, nosūtot pa pastu pašvaldībai, Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā, LV-4201 vai uz pašvaldības e-pasta adresi pasts@valmierasnovads.lv, noformējot tos ar drošu elektronisko parakstu.

Ar noteikumiem un veidlapām var iepazīties www.valmierasnovads.lv. Papildu informāciju iespējams saņemt Attīstības pārvaldes Attīstības nodaļā, e-pasts liga.biezina@valmierasnovads.lv, tālr. 26495997.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU