DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. maijā, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Pirmais jaunā depo kapsulas iemūrēšanas pasākums notiks Priekulē

20.maijā, plkst. 13.00, Priekulē (Galvenā iela 6) notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta jaunā Priekules depo kapsulas iemūrēšanas pasākums, kas ir vēsturiski nozīmīgs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta infrastruktūras un darba apstākļu uzlabošanā, kā arī sabiedrības drošības un civilās aizsardzības jomas stiprināšanā. Plašsaziņas līdzekļi tiek aicināti uz pasākumu klātienē, piesakot dalību iepriekš.

Pasākumā piedalīsies un klātesošos uzrunās Iekšlietu ministrijas vadība, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktore Ramona Innusa, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, SIA “RERE Grupa” valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš, kā arī Dienvidkurzemes novada pašvaldības priekšsēdētājs Aivars Priedols.

Informējam, ka pasākuma laikā klātesošajiem būs piedāvāta unikāla iespēja – virtuāli “izstaigāt” jauno depo ar 3D brillēm.

Iekšlietu ministrijas padotībā esošā Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar A/S “UPB” izstrādājusi tipveida Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo ēku projektus, uz kura pamata šobrīd SIA “RERE Grupa” veic būvdarbus.

Papildus informācijai un dalības pieteikšanai: Vendija Pikše-Kučma, Nodrošinājuma valsts aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 29498754, e-pasts: vendija.pikse-kucma@agentura.iem.gov.lv.

Iekšlietu nozares budžeta prioritātes  ir atlīdzība, izglītība, darba apstākļu uzlabošana un augstas kvalitātes pakalpojumi sabiedrībai. Iekšlietu nozares infrastruktūras attīstībai paredzēta jaunu VUGD depo būvniecība Kandavā, Saulkrastos, Rūjienā, Aizputē, Priekulē, Dagdā, Ilūkstē un Iecavā. Šajos centros vienuviet plānots izvietot gan ugunsdzēsības depo, gan Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienības. Savukārt no Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļiem šādus centrus iecerēts uzbūvēt Liepājā, Daugavpilī, Madonā, Alūksnē, Līvānos, Salacgrīvā, Talsos, Tukumā, kā arī, iespējams, Viļānos un Alsungā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU