DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Aicinām uz konferenci skolēniem un pedagogiem “Draudzība(s) tīklā”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 6. maijā rīko tiešsaistes konferenci “Draudzība(s) tīklā”. Tā būs skatāma inspekcijas kanālā platformā “Youtube” – www.youtube.com/vbtai. Konference sāksies plkst. 10:00.

Konferencē eksperti runās par dažādiem apdraudējumiem internetā - krāpšanos, izspiešanu, pavedināšanu utt. Saprotot, ka arī ļaundari iet līdzi laikam un izdomā arvien jaunas metodes, konferencē sniegsim aktuālāko informāciju par iespējām nekļūt par upuri, būt zinošam, spriest spējīgam un pasargātam. Uzklausīsim arī patiesus un skaudrus pieredzes stāstus.

Bērni un pusaudži izmanto tīmekli, lai iepazītos, draudzētos, atrastu cilvēkus, ar kuriem justies droši un mierīgi, taču nesnauž arī varmākas, kas šo vēlmi izmanto ļaunprātīgiem nolūkiem. Atzīt, ka esi sapinies draudzības tīklā un ticis izmantots, var būt patiesi smagi, tāpēc vecākiem un pedagogiem jābūt zinošiem, iejūtīgiem un spējīgiem rīkoties, lai bērnu pasargātu no iespējamām sekām.

Ņemot vērā, ka interneta sniegtās iespējas tiek izmantotas arvien plašāk, proporcionāli pieaug arī dažādi apdraudējumi. Šī iemesla dēļ konferencē īpaši gaidām arī klašu audzinātājus, kuriem pārrunātās tēmas būs labs materiāls turpmākajam darbam ar savām klasēm, kā arī, protams, pašus skolēnus.

Lai gūtu nedaudz plašāku ieskatu konferencē, aicinām arī noskatīties tās vadītāja Oskara Priedes uzrunu: https://www.bti.gov.lv/lv/galerija/aicinam-uz-konferenci-skoleniem-un-pedagogiem-draudzibas-tikla.

Uz tikšanos 6. maijā plkst. 10:00 kanālā – www.youtube.com/vbtai

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU