DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Eiropas Savienība

Iespēja piedalīties virtuālajā izlaušanās spēlē par Eiropas Savienības vērtībām

Publicitātes attēls

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina piedalīties virtuālā izlaušanās spēlē par Eiropas Savienības vērtībām. Spēle paredzēta dažādām mērķa grupām, īpaši izmantot šo iespēju interesantā un atraktīvā veidā iepazīties ar Eiropas Savienības (ES) vērtībām aicināti jaunieši un skolas.

“Demokrātija, vārda un pārvietošanās brīvības, vienota valūta un citas Eiropas Savienības vērtības  mums ir kļuvušas pašsaprotamas, taču vērtības ir rūpīgi jāsargā un jāatceras, ka vēl nesenā pagātnē Latvijas iedzīvotājiem par demokrātiskām vērtībām un brīvību bija jācīnās. Lai rosinātu jauniešus iepazīt un novērtēt Eiropas Savienības garantētās vērtības, esam izstrādājuši digitālu izlaušanās istabu, kurā tiek izspēlēts scenārijs, kas notiktu, ja ES tiktu sagrauta politiska populisma dēļ, un tās vērtības tiktu zaudētas,” skaidro Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga.

Izlaušanās spēli būs iespējams izmēģināt Demokrātijas nedēļas ietvaros – no 3. līdz 13. maijam. Piedalīties spēlē iespējams divos veidos – izvēloties sev vēlamo laiku https://ej.uz/EiropasVertibas, un dodoties ciemos uz izlaušanās spēles norises vietu Rīgā, Alberta ielā 13, vai piesakot savu skolu rakstot uz alianse@nvo.lv vai zvanot pa tālruni 24245580. Spēles ilgums – aptuveni 1-1,5 stundas.

Izlaušanās spēle tiek īstenota starptautiska projektaESCAPE ROOM - What would life be without EU?!” ietvaros kopā ar 10 partnerorganizācijām no Itālijas, Slovēnijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas, Igaunijas, Austrijas, Bulgārijas un Spānijas.

Par Latvijas Pilsonisko aliansi

Latvijas Pilsoniskā alianse ir neatkarīga bezpeļņas nevalstiskā organizācija, kuras mērķis ir stiprināt pilsonisko sabiedrību Latvijā, atbalstot Latvijas nevalstisko organizāciju kopējās intereses un veidojot labvēlīgu vidi biedrību un nodibinājumu darbībai. Latvijas Pilsoniskā alianse vairāk kā 140 biedrus, kas kopumā aptver aptuveni 70 000 privātpersonas.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU