DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Abi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja amata pretendenti tiek izvirzīti uz konkursa otro kārtu

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) vadītāja atlases komisija pieņēmusi lēmumu uz konkursa otro kārtu izvirzīt abus pretendentus, kas bija pieteikuši dalību konkursā. Pirmajā kārtā komisija vērtēja iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām. 

Konkursa otrajā kārtā pretendenti konkursa komisijai skaidros savu motivāciju ieņemt šo amatu un atbildēs uz komisijas jautājumiem. Tāpat šajā kārtā pretendenti izklāstīs savu redzējumu par bērnu tiesību aizsardzības sistēmas attīstību un VBTAI vietu un lomu šajā sistēmā.

Savukārt konkursa trešajā kārtā tiks vērtētas pretendentu vadības kompetences: stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadīšana, orientācija uz rezultātu sasniegšanu, komandas vadīšana, darbinieku motivēšana un attīstīšana.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks virzīts Ministru kabineta apstiprinājumam.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada labklājības ministrs Gatis Eglītis, tās sastāvā ir Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, labklājības ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Artis Artūrs Brodiņš, Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietnieces Diāna Jakaite un Elīna Celmiņa. Tāpat pretendentu vērtēšanā par neatkarīgu novērotāju uzaicināta nodibinājuma “Centrs Dardedze” valdes locekle Laila Balode.    

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU