DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. decembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centrs saņem pieaugušo neformālās izglītības balvu „Saules laiva”

Šodien notikušajā apbalvošanas ceremonijā, Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošo balvu "Saules laiva" saņēma Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centrs, kas tika atzīts par labāko 2021. gada pieaugušo neformālās izglītības sniedzēju.

Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstu par īpašiem sasniegumiem saņēma divi nominanti – Ventspils valstpilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils Digitālais centrs” par radošu pieeju sabiedrības digitālās kompetences veicināšanā un biedrība „Latvietes pūrs” par kultūras mantojuma saglabāšanu un latviskās dzīvesziņas popularizēšanu.

Atklājot svinīgo pasākumu, izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece atzina, ka it visas izglītības nozares pēdējos gados ir piedzīvojušas pārmaiņas, un pieaugušo izglītība, kaut arī pārmaiņām pielāgojusies, ir saskārusies ar jaunu izaicinājumu – motivācijas saglabāšanu un jaunu mācīties gribētāju piesaisti. IZM Profesionālas un pieaugušo izglītības departamenta direktores vietniece Baiba Bašķere uzrunā pateicās ikvienam pieaugušo izglītības sniedzējam, sakot: „Jūs esat vieni no tiem, kas īsteno un piedāvā 21. gadsimta lielāko baudu – baudu mācīties.”

Saņemot Izglītības un zinātnes ministrijas Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošo balvu "Saules laiva", Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centra vadītāja Ilvita Švāne atzina, ka formālā izglītība šodienas apstākļos ir kā brīvbiļete uz neformālo izglītību un ka izglītības darbā vislielākā vērtība vienmēr ir laba komanda.

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU