DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. novembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Aicinām uz vebināriem par videi draudzīga apgaismojuma izveidošanu publiskās ēkās

Ekonomikas ministrija šā gada decembrī organizēs divus vebinārus par videi draudzīga apgaismojuma ierīkošanu publiskās ēkās, kuros aicinām piedalīties valsts un pašvaldību ēku apsaimniekotājus, energoefektivitātes projektu īstenotājus.

Š.g. 6. decembrī notiks vebinārs "Ērts un videi draudzīgs apgaismojums publiskās ēkās. Plānošana un īstenošana. 1.daļa." Šajā pasākumā eksperti informēs par normatīvā regulējuma prasībām publisko ēku apgaismojuma un saistītās elektroinstalācijas plānošanā, ugunsdrošības prasībām evakuācijas ceļiem un izejām, zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu apgaismojuma iepirkumos un aktuālajām prasībām, kā arī jaunajām energomarķējuma prasībām spuldzēm un citiem gaismas avotiem.

Vebinārā piedalīsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociācijas eksperti. Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās anketa publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Š.g. 13. decembrī aicinām uz vebināru "Ērts un videi draudzīgs apgaismojums publiskās ēkās. Plānošana un īstenošana. 2.daļa." Šajā pasākumā eksperti pastāstīs par apgaismojuma sistēmu attīstību, apgaismojuma sistēmu un tās kvalitātes noteikšanu, kā arī analizēs pieļautās kļūdas, projektējot un būvējot iekštelpu apgaismojuma sistēmas. Eksperti atgādinās arī par atbilstības deklarācijām, kā arī informēs par viedajiem risinājumiem apgaismojumā.

Vebinārā piedalīsies Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Elektrum Energoefektiviātes centra,  Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociācijas un Rīgas Tehniskās universitātes eksperti. Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās anketa publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Vebinārus organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru un Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociāciju informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk" un konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā" ietvaros.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU