DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Kariņš apmeklē Latvijas- Baltkrievijas robežu

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien, 17. novembrī, apmeklēja Latvijas- Baltkrievijas robežu,  Silenes robežapsardzības nodaļu un robežkontroles punktu “Silene”.

Pirms valsts svētkiem Ministru prezidents Valsts robežsardzes priekšnieka Gunta Pujāta pavadībā tikās ar robežsargiem, Nacionālo Bruņoto spēku karavīriem un zemessargiem, kas šobrīd apsargā Latvijas – Baltkrievijas robežu, lai iepazītos ar viņu darbu hibrīdapdraudējuma apstākļos.

“Sadarbība starp Valsts robežsardzi, Valsts policiju un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem ir nevainojama. Latvijas robeža, kas ir Eiropas Savienības ārējā robeža, atrodas drošās rokās –  mēs esam gatavi jebkuriem izaicinājumiem,” pēc robežas apmeklējuma uzsvēra K. Kariņš.

Tāpat Ministru prezidents sveic robežsargus, karavīrus, zemessargus un policistus valsts svētkos, izsakot pateicību par viņu darbu, stiprinot mūsu valsti un aicinot būt lepniem par šo grūto, bet atbildīgo darbu, ko ikdienas viņi veic. “Esiet lepni par darbu, ko veicat - tas stiprina mūsu tautu un mūsu valsti,” vizītes noslēgumā teica Ministru prezidents.

K. Kariņš vizītes laikā arī apskatīja uzstādīto žogu uz robežas ar Baltkrieviju un norādīja, ka valdība turpinās ieguldīt Austrumu robežas nostiprināšanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI