DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Ventspils tūrisma objekti pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto

Noslēgusies Ventspils valstspilsētas pašvaldības Tūrisma un ar to saistīto pakalpojumu jomas komersantu projektu līdzfinansēšanas konkursa 3. kārta, kurā tika atbalstīts SIA “Mobilitātes Centrs cilvēkiem ar kustību traucējumiem (MobilCentrs)” projekts ““Lemberga hūtes” kalna virsotnes  uzkāpšanas pakalpojumi cilvēkiem ar invaliditāti””.

SIA “Mobilitātes Centrs cilvēkiem ar kustību traucējumiem (MobilCentrs)” projekts paredzēja paplašināt vides pieejamību senioriem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem un invaliditāti, nodrošinot iespēju ar specializētas iekārtas palīdzību nokļūt kalnā “Lemberga hūte”.

Pakalpojums tika piedāvāts bez maksas senioriem un personām ar invaliditāti, kuras vēlējās saņemt mobilitātes pakalpojumus, vienojoties par to pēc iepriekšēja pieraksta.

Ventspilī šobrīd ir reģistrētas 1120 personas ar kustības traucējumiem (499 no tām ir personas ar 1. vai 2. grupas invaliditāti), ap 2000 personām ar  citām slimībām, kurām   mobilitātes problēmas ir diagnozes blakusparādība, tādēļ šāds pakalpojums arī turpmāk būtu ļoti pieprasīts un veicinātu iedzīvotāju ar kustību traucējumiem mobilitāti. Šāda projekta īstenošana darījusi Ventspili par pirmo pilsētu Latvijā, kur brīvdabas objekti kļūst pieejami arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

SIA “Mobilitātes Centrs cilvēkiem ar kustību traucējumiem (MobilCentrs)” mobilitātes pakalpojumus piedāvā ne tikai vasaras periodā, bet arī rudens un ziemas periodā.  Mobilitātes pakalpojuma nepieciešamības gadījumā, aicinām sazināties ar MobilCentrs pārstāvjiem pa tālruni 29570404, lai pieteiktu vēlamo pakalpojumu - pastaigu pilsētas pludmalē, Briežu dārzā, ''Lemberga hūte'' kalna pakājē un citos dabas objektos pilsētas robežās.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI