DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

FKTK apstiprina AS "Augstsprieguma tīkls" obligāciju pamatprospektu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) 05.10.2021. apstiprinājusi akciju sabiedrības "Augstsprieguma tīkls" obligāciju pamatprospektu publiskā piedāvājuma izteikšanai un to iekļaušanai Baltijas parāda vērtspapīru sarakstā. Obligāciju nominālvērtība ir līdz 160 000 000 eiro.

Obligāciju pamatprospekts ir dokuments, kurā ir atklāta informācija par obligāciju emitentu un pašu obligāciju. Savukārt emisijas apjoms, obligācijas nominālvērtība, cena, dzēšanas termiņi, vērtspapīru piedāvājuma u.c. nosacījumi tiks noteikti katras emisijas galīgajos noteikumos. Šī dokumenta mērķis ir nodrošināt informāciju ieguldītājiem, lai tie varētu pieņemt lēmumu par obligāciju iegādi. Pamatprospektu saturu nosaka Prospektu regula Nr. 2017/1129.

Pēc šāda FKTK lēmuma akciju sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" varēs publiskā piedāvājuma ietvaros Latvijā un Lietuvā piedāvāt obligācijas ieguldītājiem, kā arī varēs iekļaut obligācijas Baltijas parāda vērtspapīru sarakstā.

Akciju sabiedrības "Augstsprieguma tīkls" obligāciju pamatprospekts pieejams FKTK tīmekļvietnē: https://www.fktk.lv/tirgus-dalibnieki/finansu-instrumentu-tirgus/emitenti/akciju-sabiedriba-augstsprieguma-tikls/.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU