DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. septembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Ar aicinājumu Lasīt var visu gadu! 1.oktobrī sākas Latvijas Pasta abonēšanas kampaņa, piedāvājumā – 692 izdevumi

Ar aicinājumu Lasīt var visu gadu! 2021.gada 1.oktobrī sākas tradicionālā Latvijas Pasta abonēšanas kampaņa, kurā 2022.gadam iespējams abonēt kādu no 692 Latvijas un ārvalstu laikrakstiem vai žurnāliem. Piedāvājot visplašāko drukāto preses izdevumu klāstu, kampaņa turpināsies līdz decembra beigām. Visērtāk un ātrāk preses izdevuma abonementus iespējams noformēt interneta vietnē www.abone.lv, bet abonēt var arī jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

2020.gada 1.oktobrī sākas Latvijas Pasta tradicionālā abonēšanas kampaņa, aicinot lasīt visu gadu un piedāvājot plašāko laikrakstu un žurnālu klāstu Latvijā. Latvijas Pastā iespējams abonēt kopumā 692 dažādus preses izdevumus – laikrakstus un žurnālus, kas tiek izdoti kā Latvijā, tā ārvalstīs. No tiem 319 ir Latvijas izdevumi: 109 laikraksti un 210 – žurnāli.

“Lasīšana nav atkarīga no sezonalitātes – notikumu analīze, zinātniski atklājumi, vēsturiski notikumi, ceļš uz sportiskām virsotnēm, māksla, arhitektūra, interjers un mode, veselīgi ēdieni, hobiji, krustvārdu mīklas un daudz kas cits ir pieejams kārtīgai lasīšanai visa gada garumā, izvēloties abonēt iecienītos laikrakstus un žurnālus. Tāpēc Latvijas Pasta un visu izdevēju vārdā aicinu – lasīsim visa gada garumā!” esošos un potenciālos abonentus uzrunā Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Ar Latvijas Pastā abonēšanai piedāvātajiem izdevumiem iespējams iepazīties Latvijas Pasta e-abonēšanas vietnē www.abone.lv vai Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2022.gadam, kas pieejams visās pasta nodaļās, citās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastniekiem, kā arī tiek piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējo divu gadu laikā.

No 1.oktobra līdz 27.decembrim Latvijas preses izdevumu abonementus iespējams noformēt www.abone.lv, visās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastnieka. No 1.oktobra līdz 17.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai www.abone.lv iespējams abonēt no 1.oktobra līdz 15.decembrim, bet pa tālruni 67008001 vai 27008001 – no 1.oktobra līdz 12.decembrim

Precīzi abonēšanas termiņi norādīti arī www.abone.lv, un tos var noskaidrot  jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā.

2021.gadā piegādes nodrošināšanai Latvijas Pastā tika saņemts 412 307 preses izdevumu abonements.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU