DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
31. augustā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Valsts vides dienests aicina kļūt par sabiedrisko vides inspektoru un pieteikties atestācijai

Valsts vides dienests (VVD) 2021. gada 24. septembrī pulksten 11.00 organizēs sabiedrisko vides inspektoru (SVI) atestāciju, kas notiks Voleru ielā 4, Rīgā.

Lai pieteiktos atestācijai, lūdzam

SVI atestācija notiks stingri ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības. Plašāk par atestācijas kārtību https://www.vvd.gov.lv/lv/ka-klut-par-sabiedrisko-vides-inspektoru#sabiedrisko-vides-inspektoru-atestacijas-kartiba .

Atestācijas kārtošanai VVD aicina pretendentus iepazīties ar normatīvajiem aktiem, kas nosaka SVI pilnvaras, tiesības un pienākumus - https://www.vvd.gov.lv/lv/ka-klut-par-sabiedrisko-vides-inspektoru  

Pašreiz Latvijā 74 sabiedriskie vides inspektori piedalās zvejas un makšķerēšanas uzraudzībā un kontrolē. VVD SVI atestāciju organizē divas reizes gadā, un 2021. gada jūnijā to nokārtoja 20 jaunie SVI.

SVI ir brīvprātīgais, kurš patstāvīgi vai sadarbībā ar valsts vides inspektoru vai pašvaldības amatpersonu veic zvejas un makšķerēšanas normatīvo aktu ievērošanas kontroli bez atlīdzības. Plašāk https://ej.uz/VVD-SVI .

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU