DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. augustā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“Rīgas satiksme” izsludinājusi tirgus izpēti par jaunas braucienu elektroniskās uzskaites un tirdzniecības sistēmas ieviešanu Rīgā

“Rīgas satiksme” aicina ikvienu tirgus dalībnieku, kas spēj nodrošināt sabiedriskā transporta biļešu sistēmas izveidi un ieviešanu, piedalīties tirgus izpētē un iesniegt pieteikumu, kā arī informatīvo piedāvājumu jaunas braucienu elektroniskās uzskaites un tirdzniecības sistēmas ieviešanai Rīgā. Ar tirgus izpētes dokumentiem var iepazīties interneta vietnē www.rigassatiksme.lv, sadaļas “Iepirkumi un izsoles” apakšsadaļā – “Tirgus izpētes”. Piedāvājumi jāiesniedz līdz 2021. gada 11. oktobrim.

“Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa: “Tirgus izpētes, ietvaros ceram noskaidrot potenciālo interesentu tehniskos risinājumus, piedāvātos termiņus, kā arī citus jautājumus, kas palīdzēs sagatavot dokumentāciju atklātai un caurspīdīgai iepirkumu procedūrai. Lai uzrunātu pēc iespējas plašāku pretendentu loku, tiks izsūtītas arī uzaicinājumu vēstules starptautiskā līmenī zināmiem uzņēmumiem, kas var piedāvāt prasībām līdzvērtīgas sistēmas sabiedriskajam transportam.”

Jaunās biļešu un pakalpojumu norēķinu sistēmas vērtības, ērtības un ieguvumi:

  • Vienota vide braucienu plānošanai, biļešu iegādei un pakalpojumu pārvaldībai gan viedtālrunī, gan datorā;
  • Tūlītēja biļešu vai pakalpojumu iegāde, konta papildināšana;
  • Vienkārši, saprotami un elastīgi braukšanas maksas tarifi;
  • Vienots pārvadājumu tīkls, integrācija starp operatoriem;
  • Banku karte – gan kā personas identifikators, gan kā tūlītējs maksājuma līdzeklis;
  • Integrēti citi elektroniskās identifikācijas līdzekļi un automatizēta atlaižu statusa noformēšana.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālo tīklu platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv sadaļā „Sazinies ar mums”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU